TWE Group - провідний виробник фільтрувальних матеріалів

Якщо Вам необхідно фільтрувальний матеріал замовити, то обравши продукцію компанія TWE Group (Німеччина) Ви точно не помилитесь! Чому? Зараз ми вам детально розкажемо.

На сьогодні TWE Group - це міжнародна компанія, що дуже стрімко розвивається. Спеціалізується вона на виробниці фільтрувальних тканин та має світове визнання.

Трішки історії.

Починалось все більше ніж 100 років тому. У 1912 році її було засновано як ткацьку фабрику. Перші зразки нетканих матеріалів були створені в Європі в 1930-х роках. У 1961 році в TWE Group створює підрозділ, що отримує назву "Неткані матеріали". Вперше на ринку з’явився зовсім новий продукт - термічно склеєний нетканий матеріал із синтетичного волокна. У 1975 році компанія починає виробництво фільтрувальних матеріалів. З цього часу компанія постійно розвивається, вдосконалюється та пропонує нам виключно якісну та надійну продукцію.

Характеристики фільтрувальних матеріалів.

Для виготовлення фільтрувальних матеріалів використовується штучна сировина (волокна, що виготовлені з природних полімерів) та синтетична сировина ( волокна, що виготовлені з синтетичних полімерів).

Волокна, що підібрані за складом та способом обробки, змішують в необхідний пропорціях та виготовляють волокнисте полотно, що і служить основою для нетканого матеріалу. Всі неткані матеріали класифікують залежно від способу скріплення складових їх волокон. Зокрема, розрізняють 4 головні групи:

- неткані матеріали, скріплені механічним способом;

- неткані матеріали, скріплені фізико-хімічним способом;

- неткані матеріали, скріплені комбінованим способом;

- неткані матеріали, скріплені термічним способом.

Неткані матеріали виробництва TWE Group.

Голкопробивні неткані матеріали, залежно від сфери застосування, виробляються із шпательного волокна 1А, такого як віскоза, поліпропілен, поліестер, поліакрил, а також сумішей волокон вторинного використання (бавовна + синтетичні волокна). Компанія може виготовити буть-який нетканий матеріал для конкретних потреб шляхом удосконалення стандартного нетканого матеріалу за допомогою різних технологій, зокрема, подрібнення, латексного просочення, ламінування фольгою, перфорації, а також наносимо логотипи за бажанням замовника. Доступні різноманітні технічні варіанти нетканих матеріалів:

- товщиною матеріалу від 0,15 до 120 мм;

- вагою матеріалу від 18 до 3500 г / м2;

- шириною: до 6000 мм;

- товщиною волокон від 0,9 до 17,0 dtex.

Якщо Вам необхідні фільтрувальні матеріали виробництва TWE Group, пропонуємо звернутись до компанії Технофільтр, що є єдиним офіційним представником компанії в Україні. Звертайтесь, будемо раді з Вами співпрацювати!